לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

הדברה אורגנית

תוכן עניינים

הדברה אורגנית לבית ולגינה

הזמן כעת הדברה אורגנית לביתך או לגינה וקבלו המלצות, מחירים והצעות מהחברות הטובות בתחום הדברה האורגנית! חברתנו עוסקת בהדברה אורגנית לבית ולגינה עם מחיר אטרקטיבי במיוחד.

רגע לפני שאתם מזמינים חברה לביצוע פעולות הדברה אורגנית בביתכם, לפניכם מאמר המסכם את כל המידע והדברים החשובים עליהם יש לשים דגש לפני הזמנת ההדברה, לאחר שתקראו את המאמר הזה גם אתם תדעו איך לא "ליפול בפח" כשאתם מזמינים חברת הדברה כזאת או אחרת:

צריכים שירותי הדברה אורגנית? הגעתם למומחים בתחום
הדברה אורגנית בשיטות המתקדמות ביותר

התחייבות ל100% הצלחה בהרחקת המזיקים 
אנו מבצעים הדברה כנגד כל סוגי המזיקים
מחירים הוגנים ביחס למתחרים
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות להיפטר מהמזיקים בשיטת הדברה אורגניתהדברה אורגנית

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

פעולות הדברה אורגנית שביצענו לאחרונה

אנחנו במדבירים שלי מספקים שירותי הדברה אורגנית בפריסה ארצית כבר למעלה מעשור, פעולות ההדברה האורגנית שלנו נעשות בשימוש עם חומרים טבעיים, ידידותיים לסביבה וללא ריח. 

אלו הן חלק מפעולות ההדברה האורגנית שביצענו לאחרונה, אופן פעולתן ומחירן:

מהו סוג השירות?איך ביצענו הדברה ביולוגית?טווח המחירים
הדברה אורגנית נגד ג'וקים
ביצענו הדברה אורגנית נגד ג'וקים באמצעות ריסוס חומר אורגני וידידותי לסביבה .350 ₪
הדברה אורגנית נגד נמלים
ביצענו הדברה אורגנית נגד נמלים באמצעות הטמנת פיתיונות גרגירים טבעיים בחצר הבית.400 ₪
הדברה אורגנית נגד פרעושים
ביצענו הדברה אורגנית נגד פרעושים באמצעות ריסוס חומר אורגני הקוטל את הפרעושים.400 ₪

הדברה אורגנית ביתית עם המלצות ומחיר מיוחד

במהלך השנים האחרונות גוברת המודעות לחיים בריאים ולנזקי הפיתוחים התעשייתיים. המעבר לחיים בריאים ניכר בכלל תחומי החיים. מאמצים רבים הושקעו לתפנית בתחום ההדברות שהינו רחב ונוגע לכל אחד ואחת מאתנו. ברחבי העולם נעשה שימוש נרחב בריסוס הכימי. מחקרים רבים מצביעים יותר ויותר על הנזקים והסכנות שבריסוס חומרי הדברה כימיים וסינטטיים ריסוס זה מספק מענה מהיר ויעיל, אולם החומרים בהם נעשה שימוש עשויים לגרום לבעיות בריאותיות שונות וחמורות. החומרים הכימיים גורמים נזק ממושך לסביבה כאשר הם מתפרקים באיטיות כך שהנזק והסכנה הנגרמים כתוצאה מהשימוש בהם הם ארוכי טווח.

הקדמה הטכנולוגית בשילוב לחצים מגורמים שונים הביאה לפיתוח הדברה אורגנית לבית. בהדברה מסוג זה נעשה שימוש בחומרים אורגניים מהטבע במטרה להילחם במזיקים. התועלת שבהדברה ביתית היא שחומר הריסוס פועל כנגד המזיק עצמו ללא השפעה על הסביבה, ופועל באופן שאינו מהווה סכנה, כאשר החומרים בהם נעשה שימוש הם טבעיים ומתפרקים כעבור מספר שעות של שימוש בהם.

מה הם בעצם אותם חומרים? מדובר בשילוב של  תמציות צמחים שונות, המורכבות בהתאם לסוג המזיק. ההדברה האורגנית נועדה לקטילת המזיק, להרחקתו או לצמצום היקפו. קיימים חומרי הדברה אורגנית שונים, כולם נכללים תחת השם "הדברה אורגנית" או "הדברה ירוקה", כאשר המשותף להם הוא ביצוע הדברה תוך שימוש בחומרים שאינם רעילים ושאינם מהווים סכנה לאדם, לחי או לסביבה. יעילות הדברה אורגנית הוכחה במחקרים שונים, ואף נמצא כי יעילותה עולה לעתים על ההדברה הכימית בתוצאותיה וביתרונותיה.

הדברה_אורגנית

הדברה אורגנית לגינה במחיר הזול במדינה

הדברה אורגנית לגינה אינה מסוכנת וניתן לבצעה גם ללא חבישת מסיכה. זאת בלבד שחומרי ההדברה אינם מכילים כימיקלים. חברות הדברה רבות כמו גם מדבירים עצמאיים מציגים עצמם כמבצעי "הדברה אורגנית", כאשר בשורות הקטנות הם מציינים כי מדובר בהדברה בעלת רעילות נמוכה ובמילים אחרות, הדברה בה נעשה שימוש בחומרים כימיים בעלי רעילות נמוכה, אשר השפעתם על החי ועל הסביבה נמוכה מהשפעתה של הדברה ביולוגית, אולם בשום אופן אין מדובר בהדברה אורגנית, שכן בהדברה מסוג זה נעשה שימוש בחומרים אורגניים בלבד וזו כל מהותה. השימוש בהדברה הזו לעומת ההדברה כימית בא לידי ביטוי גם באופי הריסוס. מהלך הריסוס עצמו איננו מסוכן וניתן לשהות בדירה במהלך ביצועו.

בנוסף, חומר ההדברה האורגני מאופיין בריחות נעימים כגון ריחות הדרים ועוד, זאת לעומת ריחות חזקים ולא נעימים הנידפים כתוצאה מביצוע הדברה כימית. כך, אנחנו לא רק נפטרים מן המזיקים אלא יכולים ליהנות מהליך ההדברה ומתוצאותיה. מרסס מקצועי יידע לבדוק את הבעיה לעומקה ולמצוא את הסיבות להגעת המזיק, ימצא את מיקום קינונו של המזיק ויידע להתאים טיפול על מנת להיפטר ממנו. זאת לעומת מרססים רבים המסתפקים בטיפול שטחי המתבטא בריסוס ישיר על המזיקים, כאשר במקרים אלו המזיק ישוב בדרך כלל כעבור זמן קצר וייעשו הדברות חוזרות. כאשר אתם בוחרים בנו לבצע הדברה אורגנית במחיר מבצע אצלנו, תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר.

שאלות ותשובות בנושא הדברה אורגנית

הדברה אורגנית היא הדברה מחומרים ירוקים ידידותיים לסביבה וגם ללא ריח. 

כן, אנחנו נותנים אחריות בכתב לכל סוגי ההדברות בסיום כל הדברה.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו