לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

הדברה אלקטרונית

תוכן עניינים

הדברה אלקטרונית נגד תיקנים וג'וקים

רוצה לדעת האם הדברה אלקטרונית עובדת? לגלות מהי העלות? למצוא חברה המספקת את השירות עם המלצות וחוות דעת חיובית? צור קשר עם המדבירים שלי וקבל הדברה אלקטרונית בשירות מקצועי ואיכותי ובמחירי עלות מוזלים במיוחד למזמינים דרך האתר.

 

אם ברצונכם לבצע הדברה אלקטרונית בבית או בחצר הבית ואתם לא בטוחים לגבי האם זה כדאי או מה יתרונות שיטת הדברה זו ? אנחנו כאן בשביל זה בדיוק , בעמוד זה תקבלו את כל האינפורמציה שאתם צריכים לקבל בנושא הדברה אלקטרונית , אז חכו רק רגע לפני שאתם מזמינים הדברה לבית .  

צריכים שירותי הדברה אלקטרונית ? הגעתם לחברה הטובה בתחום
הדברה אלקטרונית עם ציוד מהמתקדמים בתחום

התחייבות ל100% הצלחה בהרחקת המזיקים 
אנו מבצעים הדברה כנגד כל סוגי המזיקים
מחירים הוגנים ביחס למתחרים
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות להיפטר מהמזיקים בשיטת הדברה אלקטרוניתהדברה אלקטרונית

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

פעולות הדברה אלקטרונית שביצענו לאחרונה

אצלנו במדבירים שלי מעבר לשירותי ההדברה הבנאלים אנו מספקים שירותי הדברה אלקטרונים ומתקדמים, עם מכשור מהמתקדמים בתחום וציוד איכותי, כדי שנוכל להרחיק את המזיקים גם בדרך אחרת. 

יצרנו את הטבלה הבאה על מנת לתת דוגמה לפעולות הדברה אלקטרונית שביצענו לאחרונה:

מהו סוג השירות?איך ביצענו הדברה ביולוגית?טווח המחירים
הרחקת יונים אלקטרונית ממרפסת בבניין בראשון לציון
היונים הטרידו את בני הבית,
לכן התקנו במעקה המרפסת פסי דריכה חשמליים להרחקת היונים.
1,500 ₪
הרחקת עטלפים מבית פרטי בהרצליההרחקנו עטלפים מבית בהרצליה לאחר שהעטלפים היו מלכלכים את הבית מבחוץ, הרחקנו אותם בעזרת מערכת אולטרה-סונית להרחקת עטלפים.25,000 ₪

מהי הדברה אלקטרונית והאם היא עובדת?

הדברה אלקטרונית הנה שיטת הרחקת מזיקים שונים ידועה ומוכרת בקרב ציבור המדבירים הרחב. 

הדברה אלקטרונית הנה שיטה ירוקה אשר אינה פוגעת בסביבה שלה ומשיגה תוצאות אשר שוות ערך מבחינה הרחקת המזיקים כמו הדברה כימית או אורגנית.

כיצד פועלת הדברה אלקטרונית?

כפי שנאמר, הדברה אלקטרונית הנה שיטת הרחקת מזיקים ותיקנים שונים , זאת המדבירים משיגים באמצעות מכשור מיוחד אשר מפיק צלילים בתדירויות שונות , לעתים כאלו שאוזן האדם אינה מסוגל לשמוע אך אשר מפריעים עד מאד לאוכלוסיות שונות של חרקים. ישנן סוגים שונים של הדברות אלקטרוניות , לדוגמה – הרחקת יונים אלקטרונית, דבר אשר מתבצע באמצעות השמעת צלילים וקולות של טורפים ועופות דורסים שונים המהווים איום על אוכלוסיות ציפורים מסוימת המיועדת להרחקה.

האם הדברה אלקטרונית באמת עובדת?

התשובה היא – חד וחלק, כן. הצלילים אשר האמצעים האלקטרוניים השונים מפיקים מפריעים מאד לאוכלוסיות שונות של חרקים, מזיקים ואף ציפורים, ואינן מאפשרות לאכלוס האזורים על ידי יצורים חיים אלו ואחרים.

גם אם הדברה אלקטרונית עובדת , למה לבחור דווקא בה?

במקרים מסוימים, הדברה אלקטרונית משיגה תוצאות הרבה יותר טובות מרוב מהאמצעים השונים. מעבר לכך, הדברה אלקטרונית הנה הדברה ירוקה, אשר אינה מביאה לפגיעה פיזית ביצורים חיים, ואף לעתים קרובות מאד, היא מיועד להרחקת זן מסוים של חרקים או חיות ללא הפרעה לחיות בר שונות, בניגוד להדברות כימיות שונות, אשר עלולות לפגוע גם ביצורים אשר תורמים רבות לתהליך האיבוק, לדוגמה ריסוס כימי בפרדסים עלול לפגוע בצרעות ודבורים, אשר אינם מזיקים לצמחים ואף תורמים רבות לגדילת הפרי באמצעות תהליך האיבוק, אך עלולות להיפגע כתוצאה מההדברה.

הזמן הדברה אלקטרונית וקבל מחיר מיוחד!

באמצעות המדבירים שלי תקבלו 3 הצעות מחיר בעבור הדברה אלקטרונית, בכך תוכלו לבצע השוואת מחירים בין השירות שמציעה החברות השונות, אנו נדאג שתקבל הדברה אלקטרונית במחירים זולים מאוד!

שאלות ותשובות בנושא הדברה אלקטרונית

כמובן, אנו מספקים אחריות בכתב בסיום כל סוגי ההדברות.

אנחנו במדבירים שלי מספקים את כל סוגי שירותי ההדברה שלנו בכל הארץ.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו