הדברה אקולוגית

תוכן עניינים

שירותי הדברה אקולוגית לבית ולגינה

הדברה אקולוגית המתחשבת באיכות הסביבה כובשת את העולם ומגיעה עד אליכם הביתה. אנו מספקים שירותי הדברה אקולוגית לבית ולעסק במחיר מבצע דרך האתר של המדבירים שלי! הזמינו כעת את שירותי ההדברה האקולוגית שלנו וקבלו הטבות, מקצועיות ושירות אדיב הכולל אחריות מלאה על כל טיפול, למה אתם מחכים?!

בשנים האחרונות יש הבנה גדולה יותר באשר לסביבה ושמירה על כדור הארץ.רבים מבינים כי יש פעולות שונות אשר ניתן לעשות על מנת לשמור על הסביבה. גם כאשר מדובר בתחום ההדברה ניתן לשמור על הסביבה באמצעות הדברה אקולוגית. מדובר בהדברה הכוללת פתרונות טבעיים אשר מהווים תחליף לפתרונות הכימיים. חברת הדברה מקצועית בתחום תבצע את ההדברה שתאפשר לכם להיות רגועים ולדעת כי אפשר לבצע הדברה וגם לשמור על הסביבה. 

צריכים שירותי הדברה אקולוגית? הגעתם לחברה הטובה בתחום
הדברה אקולוגית עם ציוד מתקדם

התחייבות ל100% הצלחה בהרחקת המזיקים 
אנו מבצעים הדברה כנגד כל סוגי המזיקים
מחירים הוגנים ביחס למתחרים
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות להיפטר מהמזיקים בשיטת הדברה אקולוגיתהדברה אקולוגית

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

[leadercf7 campid="5546"]

פעולות הדברה אקולוגית שביצענו לאחרונה

אנחנו במדבירים שלי מספקים שירותי הדברה אקולוגית בכל הארץ כבר הרבה זמן, לכל שירותי ההדברה האקולוגית המדבירים שלנו כאן בשבילכם, עם שימוש בחומרים טבעיים וללא ריח המגינים על איכות הסביבה. השירות ניתן בפריסה בכל חלקי הארץ ובזמינות בכל ימים השבוע ובכל שעות היום.

יצרנו את הטבלה שלפניכם הכוללת את חלק מפעולות ההדברה האקולוגית שהתבצעו על ידינו לאחרונה, אופן ההדברה ומחירה:

Attention: The internal data of table “172” is corrupted!

הדברה בהתאם לסוג המזיקים

הדברה אקולוגית מתבצעת בהתאם לסוג המזיקים. חברת הדברה מקצועית תזהה את סוג המזיקים ותתאים את ההדברה בהתאם. ניתן למנות מספר שיטות לביצוע הדברה מסוג זה. כעת נפרט לכם את השיטות השונות:

שימוש בג'ל אורגני: מדובר בהדברה באמצעות ג'ל המיועדת להדברת מזיקים שונים כמו נמלים או תיקנים.  מדבירים מקצועיים מפזרים נקודות קטנות של הג'ל על מנת להדביר את המזיקים השונים. 

חומר מותר לשימוש: נציין כי מדובר בחומר המותר לשימוש למדבירים בעלי רישיון בתחום. מדבירים בעלי רישיון הדברה יכולים לבצע את ההדברה תוך שימוש בחומר ללא כל חשש.

מדובר בחומר ללא ריח חריף: בהשוואה לשיטות הדברה אחרות, אפשר להירגע כי אין מדובר על שיטה הכוללת ריח חריף. אם בעבר בוצעה הדברה כימית אשר כללה ריח חריף, הרי הדברה מסוג זה אינה כוללת כלל ריח חריף. 

נפוצה לא רק בבתים: שימו לב, מדובר בסוג הדברה שאינו נפוץ רק בבתים אלא גם בבתי חולים, מסעדות ועוד. 

שימוש בתרסיס על בסיס שמן פרח החרצית: מדובר בהדברה פופלרית ביותר בקרב אנשים המעוניינים בביצוע הדברה ירוקה, כלומר הדברה שאינה כוללת חומרים כימיים.

יעיל ביותר עבור מזיקים: מדובר בתרסיס אפקטיבי ביותר עבור מזיקים שונים.

מתפרק במהירות: נציין כי מדובר על חומר המתפרק במהירות רבה ולכן בטוח לשימוש ואינו גורם נזקים הן לבני אדם והן לבעלי חיים.

כיצד תבצעו הדברה אקולוגית בגינה?

במידה והגינה שלכם סובלת מהופעה של מזיקים שונים, הרי אין ספק כי הדבר מהווה מטרד רב, מה שגורם לכם להשקיע שעות רבות בניסיון לטפל בגינה. הדברה אקולוגית בגינה מאפשרת לכם לדעת כי לא תראו יותר מזיקים בגינה. 

במידה ואתם רוצים לשמור על הגינה שלכם, הנה מספר דרכים לעשות זאת:

בחירת צמחייה מתאימה: במידה ואתם רוצים למנוע הגעה של מזיקים שונים לגינה, הרי יש לבחור את הצמחייה בקפידה. ככל שתקפידו לבחור את הצמחייה, כך תוכלו להימנע מהופעה של מזיקים שונים.

חרקים מרחיקים מזיקים: ניתן גם לעשות שימוש בחרקים אשר מרחיקים מזיקים מהגינה שלכם. כך לדוגמא אם יש לכם בעיה של כינמות ( אותם חרקים הגורמים נזק לגינה), הרי ניתן להרחיקם באמצעות חיפושיות. 

שימוש במנטה: חושדים שיש לכם חולדות בגינה? אחת הדרכים להרחיק חולדות בגינה היא שימוש במנטה. כאשר תעשו שימוש במנטה, תרחיקו את החולדות בצורה טובה מהגינה שלכם.

איך תדעו כי מדובר בחברת הדברה מקצועית?

ביצוע הדברה אקולוגית מחייב אתכם לבחור חברת הדברה מקצועית. בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט אנשים אשר שמתהדרים בתואר מדבירים, אבל בפועל הם לא מדבירים. רגע לפני שאתם בוחרים חברת הדברה, חשוב ביותר להביא בחשבון את הדברים הבאים:

רישיון הדברה: חשוב ביותר לוודא כי חברת הדברה מקצועית בעלת רישיון לביצוע הדברה. 

עמידה בתקנים: זאת ועוד, חברת הדברה מקצועית תעשה שימוש בחומרים בהתאם לתקנים של משרד הבריאות וגם בהתאם לתקנים של המשרד להגנת הסביבה. 

מאגר מדבירים: זאת ועוד, ניתן לחפש את השם של חברת ההדברה במאגר המדבירים על מנת לוודא כי מדובר בחברת הדברה מקצועית.

שאלות ותשובות בנושא הדברה אקולוגית

אנו מבצעים הדברה אקולוגית כנגד רוב סוגי החרקים לרבות תיקנים, פרעושים, נמלים, עכבישים, נדלים ודגי כסף.

כמובן, כל המדבירים שלנו מוסמכים ובעלי רישיון הדברה תקף לבצע את כל סוגי ההדברות.

הדברה אקולוגית אפשר להזמין 24 שעות ביממה ובכל ימות השבוע.

לקבלת ייעוץ חינם
[leadercf7 campid="5546"]
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו