לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

הדברה ביולוגית

תוכן עניינים

שירותי הדברה ביולוגית לבית ולגינה

הדברה ביולוגית וכימית כאחד, שירותי הדברה ביולוגית לבית במחיר מבצע דרך האתר של המדבירים שלי! הזמן כעת את שירותי הדברה ביולוגית והדברה כימית וקבל הטבות, מקצועיות ושירות אדיב הכולל אחריות מלאה על כל טיפול , למה אתה מחכה?!

ממש לפני שהחלטתם להזמין הדברה לביתכם זה הרגע לענות לכם על השאלות שרציתם לדעת לגבי הדברה ביולוגית , האם כדאי להזמין הדברה ביולוגית ? במה היא שונה מהדברות אחרות ? במאמר שבעמוד זה תוכלו לקבל את התשובות לשאלות אלו כך שתוכלו לדעת במה כדאי לכם לבחור כאשר אתם מזמינים ריסוס לבית. 

צריכים שירותי הדברה ביולוגית ? הגעתם לחברה הטובה בתחום
הדברה ביולוגית עם ציוד מתקדם

התחייבות ל100% הצלחה בהרחקת המזיקים 
אנו מבצעים הדברה כנגד כל סוגי המזיקים
מחירים הוגנים ביחס למתחרים
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות להיפטר מהמזיקים בשיטת הדברה ביולוגיתהדברה ביולוגית

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

פעולות הדברה ביולוגית שביצענו לאחרונה

אנחנו במדבירים שלי מספקים שירותי הדברה ביולוגית בכל הארץ כבר הרבה זמן , לכל שירותי ההדברה הביולוגית המדבירים שלנו כאן בשבילכם, עם שימוש בחומרים טבעיים וללא ריח. 

יצרנו את הטבלה שלפניכם הכוללת את חלק מפעולות ההדברה הביולוגית שהתבצעו על ידינו לאחרונה, אופן ההדברה ומחירה:

מהו סוג השירות?איך ביצענו הדברה ביולוגית?טווח המחירים
הדברה ביולוגית נגד תיקנים
ביצענו הדברה ביולוגית נגד תיקנים על ידי שימוש בחומר טבעי ללא ריח.350 ₪
הדברה ביולוגית נגד דגי כסף
ביצענו הדברה ביולוגית נגד דגי כסף על ידי ריסוס חומר טבעי ללא ריח בפינות הבית.400 ₪
הדברה ביולוגית נגד נמלים
ביצענו הדברה ביולוגית נגד נמלים על ידי שימוש בחומר טבעי ללא ריח.400 ₪
הדברה ביולוגית נגד פרעושים
ביצענו הדברה ביולוגית נגד פרעושים על ידי שימוש בחומר טבעי.450 ₪

הדברה ביולוגית וכימית לביתך

מגוון המזיקים השונים גורם לאדם לנזקים שונים. 

במשך השנים האופן היחיד בו טופלה בעיית המזיקים היה באמצעות ריסוס כימי. מדובר בשיטה בה נעשה שימוש ברכיבים כימיים בשימוש באמצעים שונים, רכיבים אשר נלחמים במזיקים. 

אולם בעבור השנים התברר כי לשימוש בהדברה הכימית יכולות להיות השפעות בריאותיות וסביבתיות ארוכות טווח. הקדמה והדרישה למעבר לחיים בריאים לא פסחו גם על תחום ההדברות בעיקר בתחום החקלאות. 

כך פותחה שיטת הדברה ביולוגית, בה עושים שימוש בגורמים מן הטבע לצורך היפטרות מן המזיק. שיטה זו הנה בטוחה לביצוע ואין לה השפעות בריאותיות כלשהן על הסביבה או על בריאות החי שבנמצא. 

דוגמה להדברה ביולוגית היא הפצת זבובים עקרים מסוג זבוב הפירות במטרה למנוע את התרבותם. 

שיטה זו ניתן ליישמה במקומות רבים. שימוש בה משמעותי בעיקר בשמורות טבע ובמקומות שאינם ברי גישה, בהם לא ניתן להשתמש בימית. במהלך הדברה ביולוגית נעשה שימוש בזנים שונים במטרה להילחם במזיק. 
שימוש בחיידקים, פטריות, נגיפים ו"מחוללי מחלה", נמצא כטיפול יעיל במיוחד משום שאלו נלחמים כנגד מזיק מסוים ובאופן מהיר ויעיל. החיסרון שבשיטה הוא שאין להם כושר לחיפוש אחר פונדקאי, ולכן יכולתם לווסת את רמת אוכלוסיית המזיקים הנה נמוכה. 

דרך פעולה שנייה לביצוע הדברה ביולוגית הנה שימוש בטפילים: 

הטפיל מטיל ביצים בתוך גופו של המזיק. הביצים בוקעות לידי זחל שמתקיים בגופו של המזיק וגורם לקטילתו. היתרון כאן הוא שהטפילים מעמידים צאצאים שנלחמים במזיקים ללא צורך בפיזור נוסף שלהם בשטח. היתרון הנוסף בשימוש בטפילים לביצוע הדברה ביולוגית לבית הוא כושרם בחיפוש ומציאת פונדקאי. השימוש בהם בטפילים הנו נפוץ מאד בהדברות. דרך פעולה שלישית היא שימוש בטורפים. המדובר בחרקים או בבעלי חיים אשר ניזונים מהמזיקים.

הזמן כעת הדברה ביולוגית וכימית במחיר מבצע

ההדברה הזו נמצאה כיעילה ביותר במלחמה כנגד מזיקים, אולם יש לבצעה בהשכלה ובזהירות, מאחר והבאת גורמים לשטח מסוים עשויה להביא לפלישתם לשטח ולפגיעה במקרם החיים והצומח במקום. 

משרד הבריאות דוגל בביצוע הדברה ביולוגית בשילוב הדברה כימית להשגה מיטבית של תוצאות בלחימה במזיקים. מרססים שונים מטעים את הלקוח כי הם מבצעים הדברה ביולוגית,  ירוקה, טבעית או  אורגנית, כאשר בשטח הם משתמשים בחומרים כימיים בעלי רעילות נמוכה, תוך ניצול העובדה שהציבור לא בקיא בתחום ההדברות. משקל גבוה במיוחד קיים לאמינות ההדברה בשדות ובגידולים חקלאיים, שכן החומר המרוסס, טבעי או כימי, מגיע בסופו של דבר לצלחת שלנו. 

לכן חשוב מאד לשאול לגבי החומרים בהם עושה המדביר שימוש עוד טרם סיכום הגעתו וביצוע הריסוס. כמו כן, גורמים רבים מטעים את הלקוח לחשוב שהם מרססים מומחים לבית, בעוד לא עברו הכשרה כלשהי לביצוע ביולוגית, כימית או אלקטרונית. בכך הם מסכנים אתכם, את ילדיכם ואת כל מי שבנמצא. 

יש לוודא כי המרסס או חברת ההדברות הם בעלי היתרים ואישורים מתבקשים, וכי נעשה שימוש בחומרים חדישים ורלוונטיים. 

הניסיון הרב שצברנו במשך השנים יבטיח כי הליך הדברה זה יתבצע באופן המותאם לסוג הבעיה ובאמצעות צוות קשוב, מקצועי ומנוסה. חברת הדברה תבחן את הבעיה לעומקה ותדע להתאים הדברה ביולוגית יעילה שתביא לפתרון הבעיה.


הדברה_ביולוגית_וכימית

שאלות ותשובות בנושא הדברה ביולוגית

אנו מבצעים הדברה ביולוגית כנגד תיקנים, פרעושים, נמלים, עכבישים, נדלים ודגי כסף .

כמובן, כל המדבירים שלנו מוסמכים ובעלי רישיון הדברה תקף לבצע את כל סוגי ההדברות.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו