לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

הדברה ירוקה

תוכן עניינים

הדברה ירוקה מחיר מבצע!

שירותי הדברה ירוקה לבית ולגינה במחיר מיוחד ומשתלם, הזמן כעת מהמדבירים שלי, חברה בעלת המלצות רבות ברחבי האינטרנט אשר מספקת הדברה ירוקה מחיר הזול במדינה!

יש לכם שאלות לגבי הדברה ירוקה ? עד כמה החומרים אכן ידידותיים ? ממה הם מופקים ? זה העמוד בשבילכם ! במאמר זה תוכלו לקבל את כל התשובות לשאלות בנושא הדברה ירוקה , כך שתוכלו לדעת למה באמת כדאי לכם לבחור בהדברה ירוקה ומה השוני בין הדברה זו לשאר סוגי ההדברות .

רוצים להזמין הדברה ירוקה ? אנו נותנים גם את השירות הזה!
הדברה ירוקה וידידותית שתיתן מענה לבעיית המזיקים שלכם

התחייבות בכתב ל-100% הצלחה
מחיר
ים הוגנים ביחס למתחרים
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ לטפל בבעיותיהם בעזרת הדברה ירוקההדברה ירוקה

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

פעולות הדברה ירוקה שביצענו לאחרונה

אנחנו במדבירים שלי מספקים הדברות ירוקות בפריסה ארצית כמעט לכל סוג הדברה, המדבירים שלנו משתמשים בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה (חלקם גם ללא ריח). 
בטבלה שלפניכם מופיעות חלק מפעולות ההדברה הירוקה שביצענו לאחרונה ברחבי הארץ, אופן פעולתה ומחירה:

מהו סוג השירות?איך ביצענו הדברה ירוקה?טווח המחירים
הדברה ירוקה נגד יתושים
ביצענו את ההדברה נגד יתושים באמצעות ריסוס חומר ירוק "ספיר".
שימוש בחומר ירוק וללא ריח.
350 ₪
הדברה ירוקה נגד ג'וקים
ביצענו את ההדברה נגד ג'וקים באמצעות ריסוס "שוהם" בפינות הבית.
שימוש בחומר ירוק וללא ריח.
400 ₪
הדברה ירוקה נגד פרעושים
ביצענו את ההדברה נגד פרעושים באמצעות ריסוס "ברקת" במקומות הנחוצים.450 ₪
הדברה ירוקה נגד דגי הכסף
ביצענו את ההדברה נגד דגי הכסף באמצעות ריסוס פינות הבית והמשקופים בשוהם.
שימוש בחומר ירוק נגד זוחלים.
400 ₪

מה הם יתרונות ההדברה הירוקה?

הביקוש לשירותי הדברה ירוקה רק עולה וגדל, ישנן סיבות רבות לדבר כמו מודעות אקולוגית גוברת, רצון לפתרון יעיל וידידותי לסביבה וכו'. ישנם יתרונות רבים להדברה ירוקה על פני הדברה רגילה:

החומר נספג יותר מהר: המבנה הכימי של החומר גורם לכך שהוא ייספג בקרקע יותר מהר מחומר הדברה רגיל  וכך זמן ההמתנה לחזרה הביתה פוחתת בהתאם, אלא אם כן מדובר בהדברה נגד פרעושים ובכך שטח הריסוס גדל.

ידידותי לסביבה: חומר ההדברה הירוק לרוב מופק מצמח החרצית ומכיל פירוטראידים והוא ידידותי לסביבה ואינו מזהם. נוסף על כך הוא גם ללא ריח.

מחזיק ליותר זמן: חומר ההדברה הירוק נספג בצורה יותר טובה בקרקע ולכן ההדברה מחזיקה אפילו יותר זמן מאשר הדברה רגילה.

יעילות: ההדברה הירוקה יכולה לשמש כהדברה כנגד כמה סוכי מזיקים כמו למשל ג'וקים, נמלים, עכבישים, נדלים ועוד.

הדברה ירוקה לבית במחיר אטרקטיבי

שירותי הדברה ירוקה לבית היא הדברה אקולוגית הנעשית באמצעות הבאת חומרים אורגניים מן הטבע הנלחמים במזיקים ללא צורך בכימיקלים.

התיעוש הרב שמלווה אותנו במקביל לגידול המהיר באוכלוסיית העולם הביא לפיתוח שיטות מהירות להיפטרות ממזיקים. שיטות אלה התגלו כיעילות, אך במהלך השנים האחרונות מחקרים העלו כי הנזק הנגרם כתוצאה משימוש בכימיקלים לצורכי הדברה גורר עמו נזקים כבדי משקל לאדם ולסביבה, והחלו פיתוחים להדברה בחומרים בעלי רעילות נמוכה ופיתוחים להדברה ירוקה ובדומה להדברה אורגנית שמידע נוסף עליה תוכל למצוא כאן.

המחקר והמשאבים הרבים שהוקצו לצרכי הפיתוח, הביאו לייצור מוצרים שמספקים את התוצאות הרצויות, ידידותיים לסביבה, בטוחים לשימוש בקרבת בני אדם, ילדים, תינוקות, בעלי חיים וחיות בית, ושהינם ידידותיים לסביבה. מדובר בד"כ על תרסיסים המבוססים על הצומח, מצמחים שתכונותיהם מביאות להרחקת המזיק, הן משום ריחם של הצמחים הנ"ל והן משום הרכב החומרים שבתרסיס, כאשר שילוב של מספר צמחים יביא בד"כ לתוצאות האופטימליות. היא פותחה לאחר שהוכח כי חומרים כימיים בהם נעשה שימוש בהדברות שונות גורמים לנזקים סביבתיים (נזקים בשכבת האוזון, נזק ממושך לקרקע, נזקים למקורות מים), נזקי לאדם ולבעלי חיים, כאשר מדובר על נזקים קצרי וארוכי טווח.

בעת ביצוע הדברה ירוקה לבית, ניתן לשהות במקום בעת הריסוס ואחריו ללא כל חשש, שלעומת הדברה קונבנציונלית שטרם ביצועה ובמהלכה יש לנקוט באמצעי זהירות שונים. ההדברה הירוקה נועדה לפגוע במזיק בלבד. החומרים בהם נעשה שימוש בהדברה מסוג זה מתפרקים במהירות ללא זכר כלשהו, ומותירים סביבה בטוחה וחסרת מזיקים.

הדברה ירוקה לגינה עם מגוון המלצות

קיימים פרסומים מטעים בנוגע להדברה ירוקה כשבעצם מדובר בהדברה שאיננה כזו. הטעיות מסוג זה מוצגות כאשר הפרסומת מציגה חומרים בעלי רעילות נמוכה שמסיבים נזק נמוך ביחס לחומרי הדברה רגילים כהדברה, ועל כן יש לשים לב להבדלים ולקרוא את הפרסום לעומקו, באופן אישי אנו תמיד לחפש אחר המלצות ומחירים מוזלים. הדברה באמצעות חומרים בעלי רעילות נמוכה הינה נפוצה, אולם קיימים מקרים בהם קיימת עדיפות להדברה ירוקה לגינה.

היא שימושית בעיקר במקרים בהם קיימת פגיעה בתבואה. במקרה מסוג זה, בו המזיק תוקף את התבואה וגורם בכך לפגיעה כלכלית, נעדיף להשתמש בהדברה ירוקה ולא בהדברה כימית, שכן הדברה כימית תפגע בצומח שאמור להגיע אל הצלחת שלנו.

הדברה כימית במזון עשויה לגרום לבעיות בריאותיות ברמות שונות, ולכן תמיד נעדיף להשתמש בהדברה בכל הנוגע למזיקים התוקפים גידולים ושדות.

היא גם רלוונטית בנוגע לבתי מגורים. הדברה מסוג זה מבטיחה כי בריאות בני המשפחה תישמר ולא תיפגע כתוצאה מחשיפה לחומרים כימיים. כשאתם ניגשים לבחור חברת הדברה, חשוב לוודא כי החברה בעלת הרישיונות הרלוונטיים לביצוע ההדברה וכי מדובר במדביר/ בחברה מוכרת ומנוסה.

ההשלכות של בחירת מדביר ללא רישיונות הינן כבדות, מאחר והדברה ע"י גורם שכזה תגרום לנזקים בריאותיים וסביבתיים, ולכן רצוי להשקיע את תשומת הלב המתבקשת בעניין בחירת המדביר. ניתן להשתמש בהדברה מסוג זה כנגד כל סוגי המזיקים. כאשר כמות המזיקים עולה על רף מסוים, ישקול המדביר לבצע הדברה קונבנציונלית.


הדברה ירוקה

שאלות ותשובות בנושא הדברה ירוקה

אנו מבצעים הדברה ירוקה כנגד תיקנים, פרעושים, נמלים, עכבישים, נדלים ודגי כסף.

מחיר ההדברה הירוקה משתנה בהתאם לגודל השטח המצריך ריסוס וסוג ההדברה הירוקה.

כן, החומרים בהם אנו משתמשים אלו חומרי הדברה ירוקים המופקים מצמח החרצית ומכילים פירוטראידים והם גם ללא ריח.

כמובן, כחלק משירותי הפריסה הארצית שלנו אנו מספקים את כל שירותי ההדברה שלנו בכל מקום בארץ.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו