ריסוס והדברה לבית ולגינה

הזמן כעת ריסוס לבית מחירים חסרי תקדים ושוברי שוק, אנו נספק לכם שירותי ריסוס והדברה לדירה ולביתכם מקצועי ואיכותי, ניתן להזמין ריסוס לגינה במחיר זהה, אז למה אתם מחכים? הזמינו אותנו עוד היום!

ריסוס ירוק לבית ולגינה

ריסוס הינו הדברת מזיקים באמצעים כימים או טבעיים, כשמטרתו הינה הריגת המזיקים או הרחקתם משטח מוגדר. ההדברה הוא האמצעי היעיל ביותר להשמדה או הרחקת המזיק. ההדברה מותאמת לסוג המזיק. כאשר מדובר בבעלי חיים נעדיף בד"כ את לכידתם או הרחקתם, ואילו כשמדובר בחרקים מרבית פעולות ההדברה פועלות להשמדתם. קיימות שיטות לבית ולגינה שונות המותאמות לסוג המזיק. העולם המודרני מתקדם לעבר ההדברה האורגנית. בצורת הדברה זו פועלים כנגד המזיק באמצעים מן הטבע. התרסיס מורכב מתרכובות של צמחים מותאמים, שהרכבם וריחם פועל כנגד המזיק באופן העונה על הציפיות. מחקרים אף מראים שהשימוש בהדברה אורגנית עולה לפעמים על הציפיות, כשהיתרון בו הוא התפרקותו המהירה ואי השפעתו על הסביבה פרט לפעולה כנגד המזיק. המזיקים הינם שונים ומגוונים ועל כן ניתן למצוא אותם בכל מקום אפשרי. מה הם הנזקים אותם גורמים המזיקים? מזיקים תוקפים שדות גידול ופוגעים בהכנסות המגדלים עד כדי פגיעה כלכלית קשה. המזיקים תוקפים גם בשטח הבית ומביאים לפגיעה באיכות החיים בדרכים שונות. כמו כן, המזיקים פעילים במבנים תעשייתיים, במרחבים ציבוריים, בשטחים פתוחים, במקומות התקהלות ועוד. תקופת השיא של פעילות מרבית המזיקים היא בקיץ, ולכן בתחילת תקופה זו מומלץ לבצע ריסוס ולהימנע מהתמודדות עם המזיקים ועם הנזקים שהם מביאים עימם. ביצוע מקדים של הבית יכול למנוע עוגמת נפש והוצאות כלכליות נכבדות. כך, במקרה של בניית בית, מומלץ לרסס את הקרקע כנגד טרמיטים טרם הבנייה, דבר שהוכח כיעיל וכפתרון הטוב ביותר להתמודדות אל מול הבעיה.

ריסוס לבית מחירים חסרי תקדים

חברתנו פועלת בתחום שירותי הדברה לבית מזה שנים, במהלכן צברה ניסיון וידע רב. צוות עובדים מומחה יידע לזהות את הבעיה לעומקה ולהרכיב תכנית טיפול מותאמת. בעת בחירת חברת הדברה יש לבדוק האם החברה הינה בעלת האישורים וההיתרים לעסוק בתחום הריסוס וההדברה. רבים עוסקים בתחום ללא אישורים ובעת הדברה ללא ידע והכשרה, עשויים להיגרם נזקים רבים בריאותיים וסביבתיים שונים. אנחנו יודעים להתאים את סוג ההדברה למזיק, ומבצעים את העבודה בצורה הבטוחה ביותר על מנת להבטיח שמירה על בריאותכם וסביבתכם. נדריך אתכם כיצד לנהוג על מנת למנוע חזרה של המזיק. קיימות שיטות שונות להדברה. בשיטת ההדברה הירוק נעשה שימוש בתרכובות צמחים אשר הרכבם והריח אליו רגישים המזיקים ושבד"כ אינו מורגש ע"י בני האדם, גורם להשמדת המזיקים ולהרחקתם משטח ההדברה. נמצא כי במקרים מסוימים שיטת ההדברה הירוקה הינה יעילה יותר משיטות ההדברה האחרות. שיטת ריסוס ביתי ירוק זו הינה גם בטוחה יותר משום שאיננה מכילה חומרים מסוכנים, ומרכיבי החומר מתפרקים תוך שעות ואינם משאירים זכר לשימוש בהם פרק להרחקת המזיק. בשיטת ההדברה הכימית מפוזרים בשטח המתבקש חומרים כימיים אשר מביאים לקטילת המזיק. חומרים אלו נחשבים כמסוכנים בעת השימוש בהם ולכן נעשית הדרכה ע"י המרסס טרם ביצוע ההדברה ולאחריה. בשיטת הריסוס האלקטרוני נעשה שימוש במכשירים אשר פוגעים בשדה האלקטרומגנטי של המזיקים. המזיקים נעשים מבולבלים ומעדיפים להתרחק מהסביבה בה מופעלים המכשירים.
 
ריסוס והדברה לבית ולגינה