לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

ריסוס לבית

תוכן עניינים

ריסוס לבית ולגינה

הזמן כעת ריסוס לבית מחירים חסרי תקדים ושוברי שוק , אנו נספק לכם שירותי ריסוס והדברה לדירה ולביתכם מקצועי ואיכותי, ניתן להזמין ריסוס לגינה במחיר זהה , והכל כולל אחריות מלאה על כל השירות בנוסף לזאת , אז למה אתם מחכים? הזמינו אותנו עוד היום!

רגע לפני שאתם מזמינים חברה לריסוס בבית ובגינה שלכם , לפניכם מאמר המסכם את כל המידע והדברים החשובים אליהם יש לשים לב לפני הזמנת הריסוס לבית או לגינה , לאחר שתקראו את המאמר הזה גם אתם תדעו איך לא "ליפול בפח" כשאתם מזמינים שירות ריסוס כזה או אחר :

צריכים ריסוס לבית או לגינה ? הגעתם למומחים בתחום
ריסוסים אפקטיביים בשירות מקצועי ויעיל

התחייבות ל100% הצלחה בטיפול בבעיה
אנו גם מבצעים הדברות כנגד כל סוגי המזיקים
מחירים הוגנים ביחס לשאר
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות ברחבי הארץ לרסס בבית ובגינהריסוס לבית

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

ריסוסים לבית שביצענו לאחרונה

אצלנו במדבירים שלי תוכלו למצוא את כל סוגי הריסוסים לבית, אנו מספקים את כל שירותי הדברות וביניהם גם ריסוסים לבית ולגינה, אנחנו פועלים כבר למעלה מ-15 שנים שבהם ביצענו אלפי ריסוסים שונים בכל רחבי הארץ.
יצרנו בשבילכם טבלה המציגה חלק מן הריסוסים לבית ולגינה שביצענו לאחרונה:

פעולות ריסוס לבית שביצענו לאחרונה:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
ריסוס ירוק נגד מזיקים בבית פרטי בבאר שבע ביצענו ריסוס ירוק לבית ולחצר נגד מזיקים בבית פרטי בבאר שבע באמצעות שימוש בחומר ירוק ללא ריח שקוטל את המזיקים.400 ₪
ריסוס נגד ג'וקים בעסק בקרית גת
ביצענו ריסוס נגד ג'וקים בעסק בקרית גת על ידי ריסוס חומר קוטל ג'וקים בפינות העסק ובכניסה לעסק.400 ₪
ריסוס נגד נמלים בדירה בלודביצענו ריסוס נגד נמלים בדירת 4 חדרים בלוד באמצעות שימוש בחומר קוטל נמלים במטבח ובשאר המקומות הנחוצים.350 ₪
ריסוס נגד יתושים בחצר בית פרטי ביהודביצענו ריסוס נגד יתושים בחצר בית פרטי ביהוד באמצעות ריסוס חומר קוטל יתושים המרחיק אותם לצמיתות, לא לפני שניקזנו את מקורות המים בחצר.350 ₪

ריסוס ירוק לבית ולגינה

ריסוס הינו הדברת מזיקים באמצעים כימים או טבעיים, כשמטרתו הנה הריגת המזיקים או הרחקתם משטח מוגדר. 

ההדברה הוא האמצעי היעיל ביותר להשמדה או הרחקת המזיק. ההדברה מותאמת לסוג המזיק. כאשר מדובר בבעלי חיים נעדיף בד"כ את לכידתם או הרחקתם, ואילו כשמדובר בחרקים מרבית פעולות ההדברה פועלות להשמדתם. קיימות שיטות לבית ולגינה שונות המותאמות לסוג המזיק. 

העולם המודרני מתקדם לעבר ההדברה האורגנית. בצורת הדברה זו פועלים כנגד המזיק באמצעים מן הטבע. התרסיס מורכב מתרכובות של צמחים מותאמים, שהרכבם וריחם פועל כנגד המזיק באופן העונה על הציפיות. 

מחקרים אף מראים שהשימוש בהדברה אורגנית עולה לפעמים על הציפיות, כשהיתרון בו הוא התפרקותו המהירה ואי השפעתו על הסביבה פרט לפעולה כנגד המזיק. המזיקים הנם שונים ומגוונים ועל כן ניתן למצוא אותם בכל מקום אפשרי. 

מה הם הנזקים אותם גורמים המזיקים? מזיקים תוקפים שדות גידול ופוגעים בהכנסות המגדלים עד כדי פגיעה כלכלית קשה. המזיקים תוקפים גם בשטח הבית ומביאים לפגיעה באיכות החיים בדרכים שונות. כמו כן, המזיקים פעילים במבנים תעשייתיים, במרחבים ציבוריים, בשטחים פתוחים, במקומות התקהלות ועוד. 

תקופת השיא של פעילות מרבית המזיקים היא בקיץ, ולכן בתחילת תקופה זו מומלץ לבצע ריסוס ולהימנע מהתמודדות עם המזיקים ועם הנזקים שהם מביאים עימם. ביצוע מקדים של הבית יכול למנוע עוגמת נפש והוצאות כלכליות נכבדות. כך, במקרה של בניית בית, מומלץ לרסס את הקרקע כנגד טרמיטים טרם הבנייה, דבר שהוכח כיעיל וכפתרון הטוב ביותר להתמודדות אל מול הבעיה.

ריסוס לבית במחירים חסרי תקדים

חברתנו פועלת בתחום שירותי הדברה לבית מזה שנים, במהלכן צברה ניסיון וידע רב. 

צוות עובדים מומחה יידע לזהות את הבעיה לעומקה ולהרכיב תכנית טיפול מותאמת. בעת בחירת חברת הדברה יש לבדוק האם החברה הנה בעלת האישורים וההיתרים לעסוק בתחום הריסוס וההדברה. רבים עוסקים בתחום ללא אישורים ובעת הדברה ללא ידע והכשרה, עשויים להיגרם נזקים רבים בריאותיים וסביבתיים שונים. 

אנחנו יודעים להתאים את סוג ההדברה למזיק, ומבצעים את העבודה בצורה הבטוחה ביותר על מנת להבטיח שמירה על בריאותכם וסביבתכם. נדריך אתכם כיצד לנהוג על מנת למנוע חזרה של המזיק. קיימות שיטות שונות להדברה. 

בשיטת ההדברה הירוק נעשה שימוש בתרכובות צמחים אשר הרכבם והריח אליו רגישים המזיקים ושבד"כ אינו מורגש ע"י בני האדם, גורם להשמדת המזיקים ולהרחקתם משטח ההדברה. נמצא כי במקרים מסוימים שיטת ההדברה הירוקה הינה יעילה יותר משיטות ההדברה האחרות. 

שיטת ריסוס ביתי ירוק זו הנה גם בטוחה יותר משום שאיננה מכילה חומרים מסוכנים, ומרכיבי החומר מתפרקים תוך שעות ואינם משאירים זכר לשימוש בהם פרק להרחקת המזיק. 

בשיטת ההדברה הכימית מפוזרים בשטח המתבקש חומרים כימיים אשר מביאים לקטילת המזיק. 

חומרים אלו נחשבים כמסוכנים בעת השימוש בהם ולכן נעשית הדרכה ע"י המרסס טרם ביצוע ההדברה ולאחריה. בשיטת הריסוס האלקטרוני נעשה שימוש במכשירים אשר פוגעים בשדה האלקטרומגנטי של המזיקים. המזיקים נעשים מבולבלים ומעדיפים להתרחק מהסביבה בה מופעלים המכשירים.

ריסוס

שאלות ותשובות בנושא ריסוס לבית

האחריות שלנו מחזיקה לשנה, כשבמהלך תקופה זו כל ביקור הנוגע באותו מזיק הוא ללא עלות.

כמובן, חומרי הריסוס שלנו מופקים מצמח החרצית ומכילים פירוטראידים. הם ירוקים, ידידותיים לסביבה וללא ריח.

אנחנו במדבירים שלי משתדלים לתת את המענה המהיר ביותר הניתן ללקוחותינו, כך שברוב המקרים ניתן לקבוע מעכשיו לעכשיו.

נמלים, ג'וקים, דגי כסף, עכבישים ונדלים.

ריסוס אורגני
ריסוס אורגני
ריסוס נגד ג'וקים
ריסוס נגד ג'וקים
ריסוס נגד נמלים
ריסוס נגד נמלים
לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו