לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

הדברת טרמיטים

תוכן עניינים

הדברת טרמיטים

ביצוע הדברה נגד טרמיטים היא חשובה מאוד, באמצעות המדבירים שלי תוכלו לבצע הדברת טרמיטים בבית ובמחיר נמוך משמעותית משאר המתחרים בשוק! פנו עוד היום אל המדבירים שלי וקבלו הצעת מחיר ללא קידוח ופגיעה ברהיטים ומבני עץ קיימים.

אם יש לכם כל שאלה שהיא בנושא הדברת טרמיטים , הגעתם למקום הנכון , בדף זה תוכלו לקבל את התשובות לכל בעיות הטרמיטים שלכם כך שתוכלו לקבל את ההחלטה הנבונה לטיפול בבעיה שלכם .

צריכים שירותי הדברת טרמיטים ? פה זה המקום
הדברת טרמיטים בשיטות המתקדמות ביותר לבעיות מגוונות

התחייבות ל100% הצלחה בטיפול בבעיה
אנו מבצעים הדברה כנגד כל סוגי המזיקים
מחירים הוגנים ביחס למתחרים
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות להיפטר מטרמיטים בשיטת הדברת הטרמיטים שלנוהדברת טרמיטים

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

פעולות הדברת טרמיטים שביצענו לאחרונה

אצלנו במדבירים שלי מספקים שירותי הדברת טרמיטים כבר שנים רבות, שבמהלך תקופה זו סיפקנו מספר רב של הדברות טרמיטים יעילות המספקות פתרון לבעיה, ונפטרות מהטרמיטים לצמיתות. בטבלה שלפניכם מופיעות חלק מפעולות הדברת הטרמיטים שביצענו לאחרונה על מנת שתוכלו לראות את אופן הפעולה ומחיר ההדברה:

פעולות הדברת הטרמיטים שביצענו לאחרונה:אודות העבודה:מחיר ההדברה:
הדברת טרמיטים בדירת 4 חדרים בראש העין
הדברת טרמיטים לאחר תלונה של לקוח, ההדברה בוצעה באמצעות החדרת חומר נגד טרמיטים לרצפת הבית בשיטת קידוחים.2,500 ₪
הדברת טרמיטים בקרית אונוההדברה התבצעה על ידי קדיחת חורים לתוך כיני הטרמיטים והזרקת חומר בלחץ על מנת לחסל את כל אוכלוסיית הטרמיטים שמתחת לאדמה.1,300 ₪
הדברת טרמיטים בדירה בחיפהההדברה בוצעה על ידי קידוח במשקוף הדלת וריסוס החומר נגד טרמיטים.600 ₪
הדברת טרמיטים בבית פרטי בבאר שבע
ההדברה התבצעה על ידי קידוח קידוחים זעירים במקומות אסטרטגיים, ולאחר מכן ריסוס חומר הקוטל את הטרמיטים.1,000 ₪

כיצד 'המדבירים שלי' יעזרו לך נגד הטרמיטים?

– טיפול מונע במבני עץ חיצוניים, מחסנים ועוד! 
– הדברת טרמיטים ללא קידוח או פגיעה 
– אפשרות לריסוס אורגני או הדברה ירוקה 
– בקרו בפורטל מדבירים פלוס לעוד מידע על הדברת טרמיטים

הכירו את הטרמיטים

הטרמיטים (ובשמם התקני: טרמיטאים), הם מן המזיקים הגורמים לנזקים הגדולים ביותר עבור האדם והדברתם היא מן הנפוצות בתחום ההדברות. בעייתיות זו נובעת מאופן תזונתם, כמו גם מהסיבה שהם אינם חד עונתיים, אלא מתקיימים לאורך כל עונות השנה. 

עם זאת, הם פעילים יותר בעונות החמות. תחילת פעילותן עולה עם בוא האביב ופעילותם מגיעה לשיאה במהלך חודשי הקיץ. הם יימצאו בד"כ בבתים בהם קיים חימום תת רצפתי. 

אך גם חימום מסוגים אחרים. ידוע גם על מקרים בהם טרמיטים גרמו לקריסת בתי עץ כתוצאה מכרסום בסיס הבית, כך שמובן שהנזקים יכולים להיות משמעותיים עד מאד במקרים של קינונם בסביבתנו ומובנת החשיבות לביצוע הדברת טרמיטים. כמו כן, הם בד"כ מקננים מתחת ליסודות הבית, ולכן העדיפות היא לבצע הדברה טרם הכניסה לבית. 

אולם הטרמיטים לא ניזונים רק מבסיס הבית ואוכלים גם את משקופי הבית, הדלתות, וכל רהיט העשוי עץ.

איתור קן הטרמיטים והשמדתו

הטרמיטים הם בעצם חרקים קטנים הנראים כמו תיקנים או נמלים. הם חיים בקבוצות גדולות המונות עשרות אלפי עד מאות מיליוני פרטים. רק המלך והמלכה רשאים להתרבות, כאשר כל השאר מבצעים עבודתם למען הקן. הזן החום תפקידם להגן על הקו ואילו תפקידם של אחרים הוא לדאוג למזון לכלל המושבה. הם אינם מהווים סכנה ואין ביכולתם לעקוץ, אולם אין להקל ראש בנזקים שהם עשויים לחולל וחשוב לבצע הדברה באופן מיידי כבר עם ההבחנה בהם. שכיחות הופעתם בישראל עולה בשנים האחרונות, מאחר והם מוצאים יותר ויותר אזורי מחיה הנוחים להם לצורך קינון, כך שעולה הצורך להעלאת המודעות בדבר הדברת טרמיטים.

האם ניתן להדביר טרמיטים ללא קידוח?

כמובן, השיטות החדשות לאיתור וחיסול נעשות באמצעות מכשור מתקדם וטכניקות שונות המאפשרות להשמיד אותם מבלי להגיע אליהם במגע ישיר, אם מבנה כלשהו ניזוק מטרמיטים מכסים אותו, מרססים וממתינים מספר ימים, האדים יחדרו לתוך העץ ולרהיטים ובכך יגיעו גם לטרמיטאים. 

אם מדובר על רהיטים מעץ כמו שולחן, כורסה , מזנון או ארון, ישנם פעולות שניתן לבצע באופן ישיר מבלי להרוס את העץ עצמו.

מהם נזקי טרמיטים ללא הדברה?

טרמיטים עשוים לגרום לנזק רב לעץ, החל מרהיטים ועד ליסודות המבנה לכן – הדברת טרמיטים נעשית באמצעות ריסוס חומרי הדברה כימיים בעלי רמת רעילות נמוכה, אשר פוגעים במערכת העצבים שלהם ובכך מביאים למותם. 

הבחנה מהירה בנוכחותם תביא לחיסכון בהוצאות ולקבלת מחיר מעולה עבור תיקון הנזקים הנגרמים על ידם. אם אתם טרם בניית ביתכם, מומלץ שתזמינו מומחה לביצוע הדברת טרמיטים בבית שייבחן את השטח וירסס אותו טרם הבנייה.

ריסוס כנגדם טרם בניית בית יכלול ריסוס כלל של השטח, ריסוס רצפת הבטון עם התחלת הבנייה ויעוץ לגבי הוספת רכיבי עץ לבית.משקוף שניזוק על ידי טרמיטים

חסוך בכסף והזמן הדברת טרמיטים במחיר מוזל!

כך תחסכו כסף ומאמץ וההדברה תהיה מועילה באופן האופטימלי. עם גילויים של טרמיטים בסביבה, נדרש טיפול מעמיק בבעיה. אין להסתפק בריסוס של אלו הנראים לעין, מאחר והם חיים במושבה מתחת לפני הבית, ולצורך פתרון הבעיה יש צורך בהדברת מושבת הטרמיטים. 

הטיפול המקובל הוא קדיחה בקירות הבית והזרקת חומר באדמה. יש להתייעץ עם המדביר ולהכין את הבית לפי הוראותיו טרם ביצוע העבודה, בכדי לוודא שהחומרים המשמשים לביצוע הדברה לא יפגעו בנו. 

הדברת טרמיטים שנעשתה כראוי תבטיח כי המזיקים הושמדו לבלי שוב. טיפול נאות נעשה באמצעות שימוש בחומר פרמיס אשר פעיל למשך מספר שנים ויוצר קו הגנה בין הבית ובין המושבה (אלא אם כן המושבה נמצאת בתוך תחומי הבית.) טרמיטים אשר יגיעו מן הבית למושבה תוך חציית קו הפרמיס , מעביר את הרעל לאלו שכבר נמצאים בקן, ובסופו של דבר אל המלכה. 

מות המלכה משמעותה התפזרות ומותו של הקן, הזמן כעת חברת הדברה מומלצת המובילה את תחום למניעת נזקים עתידיים.

שאלות ותשובות בנושא הדברת טרמיטים

הטרמיטים חיים בין 4-6 מטר מתחת לקרקע, הם נכנסים לבית דרך סדקים וחריצים בבטון והם ניזונים מכל מה שעשוי מעץ.

כן, במקרים מסוימים אכן ניתן לבצע הדברה ללא קידוח אך זאת במידה והמצב נגיעות של הטרמיטים אינו מתקדם.

הטרמיטים ניזונים מעץ כך שהם יכולים לפגוע ברהיטים מעץ, משקופים ודלתות עץ ויסודות המבנה.

כמובן, המדבירים שלנו במדבירים שלי נמצאים בזמינות 24/7 , ובהגעה מהירה לכל מקום בארץ.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו