לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

הרחקת עטלפים

תוכן עניינים

שירותי הרחקת עטלפים

זקוקים לשירותי הרחקת עטלפים? אצלנו בפורטל המדבירים שלי תוכלו לבצע הרחקת עטלפים ולהיפטר מהמטרד במחיר נמוך משמעותית משאר המתחרים בשוק ועם אחריות בכתב הניתנת לאחר כל שירות! פנו עוד היום אל המדבירים שלי להזמנת הרחקת עטלפים.

עטלפים שולחים גלי קול אל המרחב, דבר אשר מסייע להם לערוך מיפוי של השטח בהתאם לחזרה של גלי הקול אליהם. עטלפים מהווים מטרד משמעותי עבור רבים בכלל ובעונות שונות ולכן חשוב ביותר לבצע הרחקת עטלפים בצורה מקצועית באמצעות חברה מומחית בתחום.

צריכים שירותי הרחקת עטלפים? זה המקום בשבילכם
הרחקת עטלפים בשיטות המתקדמות ביותר לבעיות מגוונות

התחייבות ל100% הצלחה בטיפול בבעיה
אנו מספקים שירותים להדברת והרחקת כל סוגי המזיקים
מחירים הוגנים ביחס למתחרים
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות להיפטר מהעטלפים בשיטת הרחקת העטלפים שלנוהרחקת עטלפים

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

פעולות הרחקת עטלפים שביצענו לאחרונה

אצלנו במדבירים שלי מסופקים שירותי הרחקת עטלפים בפריסה ארצית כבר למעלה מ-10 שנים, טיפלנו בבעיות עטלפים ללקוחות פרטיים, עסקיים או מוסדיים בשימוש באמצעים המתקדמים ביותר שיש כיום בשוק להרחקת עטלפים.
לפניכם חלק מהעבודות שביצענו לאחרונה בתחום זה, כדי שתוכלו לראות באלו דרכי פעולה נקטנו ומה המחיר לכל בעיה:

פעולות הרחקת העטלפים שביצענו לאחרונה:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
הרחקת עטלפים מעסק במרכזהרחקנו עטלפים שיצרו מטרד עבור מגרש מכוניות, הם היו מלכלכים את המכוניות ולכן הגענו להתקין מערכת להרחקת עטלפים בכל המגרש.150,000₪
הרחקת עטלפים מבית פרטי בהרצליההרחקנו עטלפים מבית בהרצליה לאחר שהעטלפים היו מלכלכים את הבית מבחוץ, הרחקנו אותם בעזרת מערכת אולטרה-סונית להרחקת עטלפים.25,000₪
הרחקת עטלפים ממרכז מסחרי בראשון לציוןהרחקנו את העטלפים ממרכז מסחרי פתוח בראשון לציון, העטלפים היו מתעופפים בשטח המרכז ולשם כך נדרשה מערכת אולטרה-סונית להרחקת עטלפים.50,000₪
הרחקת עטלפים מבניין מיהוד
התקנו מערכות להרחקת עטלפים לאחר תלונות דיירי הבניין על הטרדות בלתי נפסקות מצד העטלפים.₪15,000

קצת על עטלף הפירות

עטלף הוא יונק מעופף, יחיד מסוגו, שניזון או מפירות או מחרקים (תלוי בסוג העטלף). העטלף פעיל בעיקר בלילה וברוב שעות היום הוא ישן. הוא ניחן בכושר תעופה גבוה, בראיית לילה, ובחוש ריח ושמיעה מחודדים במיוחד.

עטלף הפירות יכול להוות מטרד לא נעים כאשר הוא נמצא בסביבת בני אדם, כשהבעיה העיקרית היא יריקות העטלפים. עטלפי הפירות יקימו את המושבות שלהם במקומות אורבניים על עצים לרוב וייצאו לגיחות לחפש מזון שעות בערב כשהם חוזרים למושבה בחזרה עם אור ראשון.

עטלף הפירות מהווה מטרד רב-עונתי בעיקר בגלל היריקות "שמעטרות" קירות בתים רבים בישראל, ישנם דרכים לנקות ולטפל ביריקות עטלפים, אך הדרך הטובה ביותר היא למנוע את היריקות מלכתחילה בעזרת שירותי הרחקת עטלפים. ישנן שיטות מתקדמות להרחקת עטלפים כיום אך חשוב לוודא שמזמינים שירות כזה דרך חברת הדברה מקצועית המספקת אחריות להרחקה.

הרחקת עטלפים אלקטרונית

הרחקת עטלפים אלקטרונית מתבצעת באמצעות מכשירים אשר מפיקים צלילים בתדרים גבוהים אשר אינם מפריעים לבני האדם, אך גורמים הפרעה רבה לעטלפים. אותם צלילים גורמים לעטלפים לחוש אי נוחות ואף גורמים לשיבוש של יכולת הניווט שלהם בשטח. באמצעות הדברה אלקטרונית ניתן למנוע את היריקות של העטלפים על הקירות בבית ובחצרות. רבים עושים שימוש בהדברה אלקטרונית בשל היתרונות הרבים אשר נפרט כעת: 

טכנולוגיה ירוקה ללא פגיעה בבעלי החיים: שימוש בהדברה אלקטרונית מאפשר להרחיק את העטלפים ללא כל פגיעה פיזית בהם או שימוש ברעלים אשר גורמים למותם של העטלפים. הרחקה אלקטרונית מאפשרת להרחיק את העטלפים ללא כל חשש ונחשבת יעילה ביותר. 

פתרון יעיל לאורך זמן רב: נוסף על כך, מדובר בפתרון יעיל למדי אשר מחזיק לאורך זמן רב. העטלף נחשב לחיה עיוורת אשר מתמצאת בשטח בשל פענוח של גלי קול. באמצעות הצבה של מערכת גלי קול הפולטים תדרים אולטרה סונים בתצורות שונות אשר בני האדם אינם שומעים  גורמים לעטלפים להתבלבל ולחשוב כי יש מולם קיר פתוח והם לא מצליחים לפענח את הצלילים וכתוצאה מכך בוחרים להימלט מהמקום.

אחריות על הרחקת עטלפים

אחריות על הרחקת עטלפים ניתנת לתקופה של 8 שנים וכך תהיה לכם האפשרות לפנות אל המומחים במידה ויהיה צורך לבצע הרחקה נוספת. חברה מקצועית אשר תעניק לכם אחריות למספר שנים תקפיד לבצע את ההרחקה תוך הקפדה על פרמטרים שונים אשר יאפשרו לכם ליהנות מקבלת אחריות מלאה על פעולת ההרחקה: 

מערכת מתקדמת: מערכת מתקדמת להרחקה של עטלפים תאפשר לבצע את הרחקה בצורה אפקטיבית. 

עמידות בכל מזג האוויר: בין אם מדובר על גשם או חמסין, מערכת הרחקה של עטלפים תהיה עמידה בפני מזג האוויר ותאפשר לבצע את הרחקה בכל מזג האוויר. 

תקינות המערכת: מומחים בתחום יתקינו לכם את המערכת תוך וידוא כי מדובר במערכת תקינה אשר תאפשר לבצע את ההרחקה בצורה טובה.

הרחקת עטלפי פירות

עטלפי פירות נחשבים לסוג עטלפים אשר ניתן לראותם בגינות והם גורמים נזק רב לעצים  ולכן חשוב ביותר לבצע הרחקת עטלפים באמצעות הקפדה על הפרטים הבאים: 

רשתות מעל העצים: על מנת להרחיק עטלפי פירות חשוב ביותר להתקין רשתות מעל העצים. ניתן לראות עצי פירות אשר הפירות הבשלים בעצים טרם נקטפו ולכן חשוב ביותר לעטוף את העץ ברשת וכך ניתן למנוע מהעטלפים לאכול את הפירות. 

רשתות מסביב לפירות: על מנת לא לאפשר לעטלפים להתקרב אל הפירות, חשוב ביותר להציב רשתות מסביב לפירות ולכן יש לעטוף את הפירות ברשתות. 

הצבה של רשת מעל מבנים:  יתרה מזאת, חשוב ביותר להציב רשתות מעל מבנים על מנת לא לאפשר לעטלפים להגיע למקום ולחצות מסלולים. 

בחירת תאורה: העטלף נחשב לחיה הפעילה בעיקר בשעות הלילה ורגישה לאור יום ולכן בחירת תאורה חזקה על העצים או מבנים תגרום להרחקה של העטלף. בחירת תאורה בעוצמה חזקה תאפשר לכם להרחיק את העטלפים מהמקום ללא כל חשש כי הם יגיעו אל הגינה ויפגעו בפירות או בעצים שלכם. 

גיזום של עצי נוי: יתרה מזאת, גיזום של עצי נוי אשר נושאים פרי תאפשר להגן על הפירות והעץ. .

שאלות ותשובות בנושא הרחקת עטלפים

הרחקת עטלפים מתבצעת על ידי התקנת מערכות אולטרה-סוניות המשדרות גלי קול שמשבשים את יכולות הניווט והתקשורת של העטלפים.

כמובן, ישנה אחריות של 8 שנים על המערכות שהותקנו, האחריות ניתנת בסיום ההתקנה.

מחיר הרחקת עטלפים לפי כמות המערכות שיש להתקין בשטח שממנו נרצה להרחיק את העטלפים, המחיר ההתחלתי נע בין 1,000-1,500 ש"ח.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום